| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | Bulb LED E27 5.5W A60 4000K 470lm FR without packaging. |
| Bränd | PHILIPS |
| Harmoneeritud süsteemi kood | 8539 5200 00 |
| ETIM | EC001959 |
| Lambipesa | E27 |
| Värvustemperatuur | 4000 K |
| Valgusvoog | 470 lm |
| Pakkimistase 1 | 0490013650017 |
| Pakkimistase 2 | 0490013650017 |