| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | BULB GU10 LED 7W 4000K 600Lm 120? |
| Bränd | FARO |
| Kategooriad |
GU10 LED-pirnid (spot), 7 W
GU10 LED-pirnid (spot), 1 W GU10 LED-pirnid (spot), 4000K GU10 pirnid |
| Päritoluriik* | CN |
| * Tegelik päritoluriik võib sõltuvalt tarn partiist erineda. Konkreetse päritoluriigi kinnitamiseks võtke palun ühendust oma kontohalduriga. | |
| ETIM | EC001959 |
| Lambipesa | GU10 |
| Värvustemperatuur | 4000 K |
| Lambi võimsus | 7 W |
| Pakkimistase 1 | 8421776112483 |