| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | BULB G45 E27 LED 2W A FILAMENT AMBRE 2200K |
| Bränd | FARO |
| Kategooriad |
LED-lambid E27 2W
E27 pirnid |
| Päritoluriik* | CN |
| * Tegelik päritoluriik võib sõltuvalt tarn partiist erineda. Konkreetse päritoluriigi kinnitamiseks võtke palun ühendust oma kontohalduriga. | |
| ETIM | EC001959 |
| Lambipesa | E27 |
| Värvustemperatuur | 2200 K |
| Lambi võimsus | 2 W |
| Pakkimistase 1 | 8421776113626 |