| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | BULB G4 LED 1,6W 3000K 180Lm |
| Bränd | FARO |
| Kategooriad |
G4 LED-pirnid (kapsel), 1,5 W
G4 pirnid |
| Päritoluriik* | CN |
| * Tegelik päritoluriik võib sõltuvalt tarn partiist erineda. Konkreetse päritoluriigi kinnitamiseks võtke palun ühendust oma kontohalduriga. | |
| ETIM | EC001959 |
| Lambipesa | G4 |
| Värvustemperatuur | 3000 K |
| Lambi võimsus | 1.6 W |
| Valgusvoog | 180 lm |
| Pakkimistase 1 | 8421776143609 |