| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | Bulb E27 60W G45 70mm 24V CL 892745355 |
| Bränd | noname |
| Päritoluriik* | CN |
| * Tegelik päritoluriik võib sõltuvalt tarn partiist erineda. Konkreetse päritoluriigi kinnitamiseks võtke palun ühendust oma kontohalduriga. | |
| Harmoneeritud süsteemi kood | 8539 2998 00 |
| ETIM | EC000078 |
| Mudel | Värvitu |
| Lambipesa | E27 |
| Läbimõõt | 70 mm |
| Lambi pinge | 24 V |
| Lambi võimsus | 60 W |
| Pakkimistase 1 | 0474572314252 |