| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | Bulb E14 40W T25L |
| Bränd | NBB |
| Päritoluriik* | CN |
| * Tegelik päritoluriik võib sõltuvalt tarn partiist erineda. Konkreetse päritoluriigi kinnitamiseks võtke palun ühendust oma kontohalduriga. | |
| Harmoneeritud süsteemi kood | 8539 2290 00 |
| ETIM | EC000014 |
| Lambipesa | E14 |
| Läbimõõt | 25 mm |
| Lambi võimsus | 40 W |
| Pakkimistase 1 | 0447123175886 |