| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | Special Standart Lamp T22 oven 230V 25W E14 clear Bellight |
| Bränd | Bellight |
| Kategooriad |
E14 pirnid
E14 hõõglambid |
| Päritoluriik* | CN |
| * Tegelik päritoluriik võib sõltuvalt tarn partiist erineda. Konkreetse päritoluriigi kinnitamiseks võtke palun ühendust oma kontohalduriga. | |
| Harmoneeritud süsteemi kood | 8539 2290 00 |
| ETIM | EC000014 |
| Mudel | Värvitu |
| Lambipesa | E14 |
| Valgusvoog | 210 lm |
| Kogupikkus | 5.4 mm |
| Läbimõõt | 22 mm |
| Lambi pinge | 220 V |
| Lambi võimsus | 25 W |
| Pakkimistase 1 | 5901854560755 |