| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | 40A DIN rail Buffer Module which is used with DIN rail power supplies to provide short-term backup for the load. |
| Bränd | Mean Well |
| Päritoluriik* | SZ |
| * Tegelik päritoluriik võib sõltuvalt tarn partiist erineda. Konkreetse päritoluriigi kinnitamiseks võtke palun ühendust oma kontohalduriga. | |
| ETIM | EC002540 |
| Laius | 63 mm |
| Kõrgus | 126 mm |
| Sügavus | 115 mm |
| Väljundvõimsus | 960 W |
| 1. sekundaarne väljundpinge | 24 V |
| Maksimaalne väljundvool 1 | 40 A |
| Väljundvoolu 1 nimiväärtus | 40 A |
| Pakkimistase 1 | 4711287422718 |
| Pakkimistase 2 | 4711287422718 |