BUF 10.16IT/03/180MSF2SH180 AG BK BX image 1
BUF 10.16IT/03/180MSF2SH180 AG BK BX image 2
BUF 10.16IT/03/180MSF2SH180 AG BK BX thumbnail 1
BUF 10.16IT/03/180MSF2SH180 AG BK BX thumbnail 2
PCB plug-in connector (wire connection), 10.16 mm, Number of poles: 3,
Ainult telli Minimaalne tellimuse kogus: 20
Hind (ilma KM-ta):
Hind kehtib kuni 24.12.26
EAN: 4050118631852
MPN: 2627860000
Karp: 1
Hinnanguline tarneaeg meie laos: 4-6 weeks
Technical Information
Toote seisukord Uus
Tootja nimi BUF 10.16IT/03/180MSF2SH180 AG BK BX
Bränd Weidmüller
Kategooriad Cable Connectors
Päritoluriik* RO
Harmoneeritud süsteemi kood 8536 6990 00
ETIM EC002638
Ühenduse liik Painduv PCB-liides
Tunnuspinge 1000 V
Pooluste arv 3
Kontakti liik Pistikupesa
Talitlustemperatuur -50-120 °C
Tunnus-impulsspinge 8 kV
Kaitseaste (IP) paigaldatult IP20
Nurk, kontakti/juhi ühendus 180° (horisontaalne)
Tunnusvool In 70 A
Pakendamise üksikasjad
Pakkimistase 1 4050118631852
Muud tehnilised andmed
Kere värvus Must
Kere materjal Plast
Kere pinnakate Muul viisil
Isolatsioonimaterjali tulekindlusklass UL94 järgi V0
Elektriühenduse liik Pistiku klamberühendus
Kontaktpinna materjal Hõbedane
Liigpingekategooria II
Saasteaste 2
Ühendatava kaabli tüüp Torukaabel
Mooduli eralduselementide ühendused 10.16 mm
Plug-in kontaktiridu 1
Mooduli eralduselementide kontaktid 10.16 mm