| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | LEXIC BUZZER 12V |
| Bränd | BTicino |
| Kategooriad |
Uksetelefonid ja -fonid
|
| Päritoluriik* | FR |
| * Tegelik päritoluriik võib sõltuvalt tarn partiist erineda. Konkreetse päritoluriigi kinnitamiseks võtke palun ühendust oma kontohalduriga. | |
| Harmoneeritud süsteemi kood | 8536 6990 00 |
| ETIM | EC000844 |
| Voolu liik | AC |
| Kere materjal | Plast |
| Kaitseaste (IP) | IP00 |
| Pakkimistase 1 | 8012199153667 |
| Pakkimistase 2 | 8012199129877 |
| Nimipinge | 12 V |
| Paigaldusviis | Sisseehitatud |
| Kere värvus | Muul viisil |
| Helitugevus | 75 dB |
| Voolutarve | 0.42 A |
| Tooni liik | Pidev toon |
| Sisseehitatud trafo | No |