| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | BS70 MOUNTING CLAMP D=70MM SET |
| Bränd | EATON |
| ETIM | EC002557 |
| Laius | 20 mm |
| Kõrgus | 105 mm |
| Lisatarviku liik | Paigalduskomplekt |
| Pikkus | 80 mm |
| Pakkimistase 1 | 4250217421945 |
| Värvus | Hõbedane |
| Läbimõõt | 70 mm |
| Materjal | Teras |
| Läbipaistev | No |
| Accessory | Yes |
| Spare part | Yes |