| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | BS COVER PLATE 2M MARBLE |
| Bränd | BTicino |
| Päritoluriik* | IT |
| * Tegelik päritoluriik võib sõltuvalt tarn partiist erineda. Konkreetse päritoluriigi kinnitamiseks võtke palun ühendust oma kontohalduriga. | |
| Harmoneeritud süsteemi kood | 8538 9099 00 |
| ETIM | EC000007 |
| Värvus | Valge |
| Laius | 126.6 mm |
| Halogeenivaba | Yes |
| Kõrgus | 95.6 mm |
| Sügavus | 6.3 mm |
| Ühikute arv | 1 |
| Hingedega kate | No |
| Pinnatöötlus | Töötlemata |
| Kõrgus | 0 mm |
| Laius | 0 mm |
| Sildi koht/infopind | No |
| Materjal | Muul viisil |
| Materjal | Kivi |
| Kinnitusviis | Klikkühendusega |
| Paigaldussuund | Horisontaalne |
| Löögikindlus | IK00 |
| Kaitseaste (IP) | IP20 |
| Sobib põrandakarpi | No |
| Läbipaistev | No |
| Pinna liik | Matt |
| Sobib seinakanaliga | No |
| Sobib süvistatud paigaldisele | Yes |
| Süvistatud paigaldus | Yes |
| Horisontaalsete ühikute arv | 1 |
| Vertikaalsete ühikute arv | 1 |
| Horisontaalmoodulite arv (moodulsüsteem) | 2 |
| Vertikaalmoodulite arv (moodulsüsteem) | 1 |
| Koos paigaldusvõrega | No |
| Komplektide arv | 1 |
| Antibakteriaalne töötlemine | No |
| Pakkimistase 1 | 8012199826615 |
| Pakkimistase 2 | 8012199826615 |