| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | BRMA 050-01 Bus call button matrix |
| Bränd | Siedle |
| Kategooriad |
Door Entry Systems
|
| Päritoluriik* | DE |
| * Tegelik päritoluriik võib sõltuvalt tarn partiist erineda. Konkreetse päritoluriigi kinnitamiseks võtke palun ühendust oma kontohalduriga. | |
| Harmoneeritud süsteemi kood | 8517 7900 00 |
| ETIM | EC001349 |
| Funktsioon | Signaal- |
| Pakkimistase 1 | 4015739354559 |
| Laius | 53 mm |
| Kõrgus | 100 mm |
| Sügavus | 17 mm |
| Paigaldusviis | Kogumislattsüsteem |
| Materjal | Plast |