| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | BREMAXX extension cable IP44 10m orange AT-N07V3V3-F 3G2,5 |
| Bränd | Brennenstuhl |
| Päritoluriik* | DE |
| * Tegelik päritoluriik võib sõltuvalt tarn partiist erineda. Konkreetse päritoluriigi kinnitamiseks võtke palun ühendust oma kontohalduriga. | |
| Harmoneeritud süsteemi kood | 8544 4290 00 |
| ETIM | EC001576 |
| Juhi nimiristlõige | 2.5 mm² |
| Pikkus | 10 m |
| Väliskatte värvus | Oranž |
| Välismantli materjal | Muul viisil |
| Summaarne soonte arv | 3 |
| Spiraaljuhe | No |
| Välisläbimõõt, ligikaudne | 8 mm |
| Kaitseaste (IP) | IP44 |
| Koos juhtmelülitiga | No |
| Süsteemipõhine ühendamine | No |
| Õlikindel (vastavalt standardile IEC 60811-404) | Yes |
| Pakkimistase 1 | 4007123590667 |