| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | Branch terminal for Cu 95-120 or Al 95-150 mm2 |
| Bränd | EATON |
| Päritoluriik* | NL |
| * Tegelik päritoluriik võib sõltuvalt tarn partiist erineda. Konkreetse päritoluriigi kinnitamiseks võtke palun ühendust oma kontohalduriga. | |
| Harmoneeritud süsteemi kood | 8536 9095 00 |
| ETIM | EC000001 |
| Maksimaalne nimitöövool Ie | 48 A |
| Pakkimistase 1 | 8711426991750 |
| Sobib .. | Muul viisil |
| Juhi maksimaalne ristlõige | 120 mm² |
| Klambriga | 18 mm |
| Lati laius | 25 mm |
| Lati paksus | 8 mm |
| Sobiv ribajuhtide ühendamiseks | No |
| Sobiv ümarjuhtide ühendamiseks | No |
| Sobiv sektorjuhtide ühendamiseks | No |