| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | BRACKET-BATTERY-PACK HE9 BASIC |
| Bränd | EATON |
| ETIM | EC000357 |
| Nimipinge | 3.75 V |
| Mudel | Liitium-ioonaku |
| Mahtuvus | 4.8 mAh |
| Pakkimistase 1 | 4250217453014 |
| Pakkimistase 2 | 4250217453014 |
| Suuruse tähis | Muul viisil |
| IEC tähis | Muul viisil |
| Muu tähised | Muul viisil |
| Plastkere | Yes |
| Sobib kasutamiseks plahvatusohtlikus EX-keskkonnas | Yes |
| Ümbrustemperatuur | -20-40 °C |
| Sobib kiirlaadimiseks | No |
| Akupatarei | Yes |