BPZ-KB-4-12/160 Eaton xEnergy Basic LV systems Low voltage switchgear image 1
Terminal block, 4 poles, 160A
Ainult telli
Hind (ilma KM-ta):
Hind kehtib kuni järgmise hinnakirjani või kuni kaupa jätkub
EAN: 9010653019411
MPN: EP-500560
Pakend: 1
Karp: 10
Hinnanguline tarneaeg meie laos: 4-6 weeks
Technical Information
Toote seisukord Uus
Tootja nimi BPZ-KB-4-12/160 Eaton xEnergy Basic LV systems Low voltage switchgear
Bränd EATON
Kategooriad Eelmonteeritud jaotusplokid
Päritoluriik* FR
Harmoneeritud süsteemi kood 8538 9099 00
ETIM EC001894
Pooluste arv 4
Klambrite arv pooluse kohta 12
Pakendamise üksikasjad
Pakkimistase 1 9010653019411
Pakkimistase 2 9010238224582
Muud tehnilised andmed
Laius 163.2 mm
Kõrgus 49.7 mm
Sügavus 104.5 mm
Paindjuhi ristlõige (peenekiuline) koos kaablihülsiga 1.5-50 mm²
Massiivjuhi ristlõige (massiivne, kiuline) 2.5-70 mm²
Suurim tunnusvool 160 A
N-latiga No
PE-latiga No
Kirjeldus
4-pole terminal block, BPZ-KB, rated operational current 160 A, mounting on DIN-rail and mounting plate, max. operational voltage 690V AC/DC, cable cross section up to 70mm², Equipment supplied: 1x 4-pole terminal block