| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | BP5 Alkaline Battery Pack PLS BP5 |
| Bränd | Fluke |
| Päritoluriik* | CN |
| * Tegelik päritoluriik võib sõltuvalt tarn partiist erineda. Konkreetse päritoluriigi kinnitamiseks võtke palun ühendust oma kontohalduriga. | |
| Harmoneeritud süsteemi kood | 8504 4090 00 |
| ETIM | EC000356 |
| Nimipinge | 1.5 V |
| Laius | 43.5 mm |
| Mudel | Leelismetall, mangaan/tsink |
| Mass/kaal | 207 g |
| Suuruse tähis | Mini |
| Mahtuvus | 2850 mAh |
| Läbimõõt | 14.5 mm |
| IEC tähis | R6 |
| Muu tähised | Puudub |
| Pikkus | 49.2 mm |
| Sobib kasutamiseks plahvatusohtlikus EX-keskkonnas | Yes |
| Kõrgus koos poolusega | 50.5 mm |
| Elementide arv | 4 |
| Pakkimistase 1 | 0095969887403 |