| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | Box for motor starter - for CTX³ 22 with RTX³ 40 - with pushbuttons |
| Bränd | Legrand |
| Kategooriad |
Elektrikilbid ja -kapid
|
| Päritoluriik* | KR |
| * Tegelik päritoluriik võib sõltuvalt tarn partiist erineda. Konkreetse päritoluriigi kinnitamiseks võtke palun ühendust oma kontohalduriga. | |
| Harmoneeritud süsteemi kood | 8538 1000 00 |
| ETIM | EC000712 |
| Kere materjal | Plast |
| Kaitseaste (IP) | IP40 |
| Kaitseaste (NEMA) | 2 |
| Pakkimistase 1 | 3414970410276 |
| Pakkimistase 2 | 3414970527486 |
| Pakkimistase 3 | 3414970551771 |
| Laius | 110 mm |
| Mudel | Pindpaigaldus |
| Kõrgus | 150 mm |
| Sügavus | 75 mm |
| Läbipaistva kattega | No |
| Sobib hädapeatamiseks | No |