| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | BOUTON POUSSOIR ETANCHE 24V |
| Bränd | Legrand |
| Kategooriad |
Uksekell
|
| Päritoluriik* | FR |
| * Tegelik päritoluriik võib sõltuvalt tarn partiist erineda. Konkreetse päritoluriigi kinnitamiseks võtke palun ühendust oma kontohalduriga. | |
| Harmoneeritud süsteemi kood | 8536 5080 00 |
| Paigaldusviis | Pinnapealne |
| Värvus | Muul viisil |
| Kuju | Muul viisil |
| Materjal | Plast |
| Valgustusega | No |
| Pakkimistase 1 | 3414971599703 |
| Pakkimistase 2 | 3414971599710 |
| Laius | 23 mm |
| Kõrgus | 70 mm |
| Juhtmevaba | No |
| Nimesildiga | No |
| Pikkus | 70 mm |