| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | BOITE CENTRE PM A OPERCULER |
| Bränd | EATON |
| ETIM | EC002601 |
| Paigaldusviis | Betoonehitis |
| Mudel | Üheosaline |
| Kuju | Ümmargune |
| Pakkimistase 1 | 3589354921201 |
| Värvus | Valge |
| Laius | 100 mm |
| Halogeenivaba | No |
| Ehitusviis | Seadme ühenduskarp (ümar/kandiline) |
| Pikkus | 72 mm |
| Materjal | Plast |
| Sisendite arv | 6 |
| Valgusti konksu paigaldus | No |
| Torulääbimõõdule | 20/25 mm |