BLZP 5.08HC/18/90 SN OR BX image 1
BLZP 5.08HC/18/90 SN OR BX image 2
BLZP 5.08HC/18/90 SN OR BX thumbnail 1
BLZP 5.08HC/18/90 SN OR BX thumbnail 2
PCB plug-in connector (wire connection), 5.08 mm, Number of poles: 18,
Ainult telli Minimaalne tellimuse kogus: 18
Hind (ilma KM-ta):
Hind kehtib kuni 24.12.26
EAN: 4032248624591
MPN: 1948170000
Karp: 1
Hinnanguline tarneaeg meie laos: 4-6 weeks
Technical Information
Toote seisukord Uus
Tootja nimi BLZP 5.08HC/18/90 SN OR BX
Bränd Weidmüller
Kategooriad Cable Connectors
Päritoluriik* CZ
Harmoneeritud süsteemi kood 8536 6990 00
ETIM EC002638
Ühenduse liik Painduv PCB-liides
Tunnuspinge 320 V
Pooluste arv 18
Kontakti liik Pistikupesa
Talitlustemperatuur -50-100 °C
Tunnus-impulsspinge 4 kV
Kaitseaste (IP) paigaldatult Muul viisil
Nurk, kontakti/juhi ühendus 90° (vertikaalselt üles)
Tunnusvool In 21 A
Pakendamise üksikasjad
Pakkimistase 1 4032248624591
Muud tehnilised andmed
Kere värvus Oranž
Kere materjal Plast
Kere pinnakate Muul viisil
Isolatsioonimaterjali tulekindlusklass UL94 järgi V0
Elektriühenduse liik Kruviühendus
Kontaktpinna materjal Tina
Liigpingekategooria III
Saasteaste 2
Ühendatava kaabli tüüp Torukaabel
Mooduli eralduselementide ühendused 5.08 mm
Plug-in kontaktiridu 1
Mooduli eralduselementide kontaktid 5.08 mm