| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | BLV2-118H-EVG BL ballast |
| Bränd | Kanlux |
| ETIM | EC001497 |
| Kaitseklass | I |
| Laius | 28 mm |
| Mudel | Elektrooniline |
| Kõrgus | 27 mm |
| Sobib lambi võimsusele | 18 W |
| Pikkus | 274 mm |
| Sobib lambi tüübile T26 | Yes |
| Nimipinge | 220-240 V |
| Kaitseaste (IP) | IP20 |
| Pakkimistase 1 | 5905339082411 |
Statecznik elektroniczny Kanlux BLV2 służy do stabilizacji prądu świetlówek T8.