| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | BLOCK3 DISTRIB.BOARD WITH CUTOUTS NO DIN |
| Bränd | Scame |
| Kategooriad |
Industrial sockets (CEE)
|
| Päritoluriik* | IT |
| * Tegelik päritoluriik võib sõltuvalt tarn partiist erineda. Konkreetse päritoluriigi kinnitamiseks võtke palun ühendust oma kontohalduriga. | |
| Kaitseaste (IP) | IP66 |
| Militaarotstarbeline mudel | No |
| Pakkimistase 1 | 8001636753560 |
| Laius | 440 mm |
| Kõrgus | 136 mm |
| Sügavus | 105 mm |
| Kere materjal | Plast |
| CEE pistikupesa 16 A | >4x16A xp xxxV |
| CEE pistikupesa 32 A | >4x32A xp xxxV |