| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | BLOCK 3 DISTRIB. BOARD WITH 6 CUTOUTS |
| Bränd | Scame |
| Kategooriad |
Industrial sockets (CEE)
|
| Päritoluriik* | IT |
| * Tegelik päritoluriik võib sõltuvalt tarn partiist erineda. Konkreetse päritoluriigi kinnitamiseks võtke palun ühendust oma kontohalduriga. | |
| Kaitseaste (IP) | IP66 |
| Militaarotstarbeline mudel | No |
| Pakkimistase 1 | 8001636753553 |
| Laius | 440 mm |
| Kõrgus | 136 mm |
| Sügavus | 105 mm |
| Kaitsekontaktiga pistikupesade arv | 2 |
| Kere materjal | Plast |
| CEE pistikupesa 16 A | Puudub |
| CEE pistikupesa 32 A | Puudub |