| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | BLITZDUCTOR VT combined arrester |
| Bränd | Dehn |
| Päritoluriik* | RO |
| * Tegelik päritoluriik võib sõltuvalt tarn partiist erineda. Konkreetse päritoluriigi kinnitamiseks võtke palun ühendust oma kontohalduriga. | |
| Harmoneeritud süsteemi kood | 8536 3010 00 |
| ETIM | EC001625 |
| Ühendus 1 | Screw terminal |
| Kaitseaste (IP) | IP20 |
| Nimipinge DC | 36 V |
| Pakkimistase 1 | 4013364125292, 4013364125292 |
| Paigaldusviis | DIN-latt (paigaldusliist) 35 mm |
| Pikse impulssvool (10/350) | 5 kA |
| Juhtide arv (ilma maanduseta) | 2 |
| Nimilahendusvool (8/20) | 20 kA |
| Nimikoormusvool | 7 A |
| Pingekaitsenivoo soonte vahel | 60 V |
| Pingekaitsenivoo soone ja maa vahel | 650 V |
| Suurim kestevpinge DC | 45 V |
| Assembly width | 27 mm |
| Earthing via | Separate conductor |