| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | blind lid int. corner 100EW f AK 150x70 |
| Bränd | Hager |
| ETIM | EC002416 |
| Laius | 150 mm |
| Mudel | Kate, ühelt poolt faasitud |
| Funktsioon | Sisenurk |
| Kõrgus | 70 mm |
| Pikkus | 800 mm |
| Pakkimistase 1 | 4012002243206, 4012002243206, 4012002243206 |
| Materjal | Teras |
| Paigaldusava | Puudub |
| Paigaldusavade arv | 0 |
| Ühenduse avamisega | No |
| Väljaulatuva osaga | Yes |