| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | blind lid 800mm 45° opening f AK 300x70 |
| Bränd | Hager |
| ETIM | EC002416 |
| Laius | 300 mm |
| Mudel | Kate, ühelt poolt faasitud |
| Funktsioon | Ühenduskoht |
| Kõrgus | 70 mm |
| Pikkus | 800 mm |
| Pakkimistase 1 | 4012002243046, 4012002243046 |
| Materjal | Teras |
| Paigaldusava | Puudub |
| Paigaldusavade arv | 0 |
| Ühenduse avamisega | Yes |
| Väljaulatuva osaga | No |