| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | blind lid 800mm 45° 100EW f AK 350x70 |
| Bränd | Hager |
| ETIM | EC002416 |
| Laius | 350 mm |
| Mudel | Kate, ühelt poolt faasitud |
| Funktsioon | Standard |
| Kõrgus | 70 mm |
| Pikkus | 800 mm |
| Pakkimistase 1 | 4012002242728, 4012002242728 |
| Pakkimistase 2 | 4012002242728 |
| Materjal | Teras |
| Paigaldusava | Puudub |
| Paigaldusavade arv | 0 |
| Ühenduse avamisega | No |
| Väljaulatuva osaga | Yes |