| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | blind lid 45° branch for AK 350x70mm |
| Bränd | Hager |
| ETIM | EC002416 |
| Laius | 350 mm |
| Mudel | Kate, ühelt poolt faasitud |
| Funktsioon | Ühenduskoht |
| Kõrgus | 70 mm |
| Pikkus | 800 mm |
| Pakkimistase 1 | 4012002243152, 4012002243152 |
| Materjal | Teras |
| Paigaldusava | Puudub |
| Paigaldusavade arv | 0 |
| Ühenduse avamisega | No |
| Väljaulatuva osaga | No |