| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | Blanche 42 | Pendant | Brass |
| Bränd | NORDLUX |
| Päritoluriik* | DK |
| * Tegelik päritoluriik võib sõltuvalt tarn partiist erineda. Konkreetse päritoluriigi kinnitamiseks võtke palun ühendust oma kontohalduriga. | |
| Harmoneeritud süsteemi kood | 9405 1190 00 |
| ETIM | EC001743 |
| Energiaklass | |
| EPREL - Euroopa energiamärgistuse tooteregister | 1064425 |
| Laius | 420 mm |
| Värviesitusindeks | 80-89 (klass 1B) |
| Pikkus | 420 mm |
| Kõrgus/sügavus | 145 mm |
| Nimipinge | 230 V |
| Kaitseaste (IP) | IP23 |
| Värvustemperatuur | 3000 K |
| Süsteemi võimsus | 23 W |
| Efektiivne valgusvoog | 2900 lm |
| Pakkimistase 1 | 5704924004223 |
| Pakkimistase 2 | 5708839004224 |
| Kere värvus | Muul viisil |
| Kere materjal | Muul viisil |