| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | Blanche | Floor lamp | Brass |
| Bränd | NORDLUX |
| Päritoluriik* | DK |
| * Tegelik päritoluriik võib sõltuvalt tarn partiist erineda. Konkreetse päritoluriigi kinnitamiseks võtke palun ühendust oma kontohalduriga. | |
| Harmoneeritud süsteemi kood | 9405 2190 00 |
| ETIM | EC000300 |
| Energiaklass | |
| EPREL - Euroopa energiamärgistuse tooteregister | 1064429 |
| Laius | 320 mm |
| Värviesitusindeks | 80-89 (klass 1B) |
| Pikkus | 320 mm |
| Kõrgus/sügavus | 1410 mm |
| Nimipinge | 230 V |
| Värvustemperatuur | 3000 K |
| Süsteemi võimsus | 15 W |
| Efektiivne valgusvoog | 1600 lm |
| Pakkimistase 1 | 5704924004230 |
| Kere värvus | Muul viisil |