| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | BLACK PVC BLIND CAPS 25,5MM |
| Bränd | Schneider Electric |
| Päritoluriik* | ES |
| * Tegelik päritoluriik võib sõltuvalt tarn partiist erineda. Konkreetse päritoluriigi kinnitamiseks võtke palun ühendust oma kontohalduriga. | |
| Harmoneeritud süsteemi kood | 8538 1000 00 |
| ETIM | EC002624 |
| Mudel | Muul viisil |
| Materjal | Plast |
| Pakkimistase 1 | 3606480184505 |
| Värvus | Must |
| Laius | 140 mm |
| Kõrgus | 40 mm |
| Sügavus | 120 mm |
| RAL-number | 7035 |