| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | P 15W/230/F/E14, matt |
| Bränd | Radium |
| Päritoluriik* | CN |
| * Tegelik päritoluriik võib sõltuvalt tarn partiist erineda. Konkreetse päritoluriigi kinnitamiseks võtke palun ühendust oma kontohalduriga. | |
| ETIM | EC000014 |
| Mudel | Matt, jäine |
| Lambipesa | E14 |
| Valgusvoog | 110 lm |
| Kogupikkus | 57 mm |
| Läbimõõt | 26 mm |
| Lambi pinge | 230 V |
| Lambi võimsus | 15 W |
| Pakkimistase 1 | 4008597185953 |
| Pakkimistase 2 | 4008597485954 |
| Värvus | Muul viisil |
| Energiatõhususklass | G |
| Sobib küpsetusahjule | No |
| Löögikindel | No |
| Sobib külmutile | Yes |
| Süsinikhõõgniit | No |
| Keskmine nominaalne eluiga | 1000 h |
| Kaalutud energiatarbimine 1000 tunni kohta | 15 kWh |
| Lambi nimetus | Muul viisil |
Birnenlampe matt, Sockel E14, Speziallampe z.B. für Nähmaschinen oder Kühlschränke.