| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | BGA 611-4/4-0 SM Surface-mounted letterbox housing |
| Bränd | Siedle |
| Kategooriad |
Door Entry Systems
|
| Päritoluriik* | DE |
| * Tegelik päritoluriik võib sõltuvalt tarn partiist erineda. Konkreetse päritoluriigi kinnitamiseks võtke palun ühendust oma kontohalduriga. | |
| Harmoneeritud süsteemi kood | 8517 6920 00 |
| ETIM | EC000350 |
| Sisseehitatud varguskaitse | Yes |
| Pakkimistase 1 | 4015739230020 |
| Paigaldusviis | Pinnapealne |
| Värvus | Hõbedane |
| Laius | 431 mm |
| Kõrgus | 431 mm |
| Sügavus | 150 mm |
| Ühikute arv | 16 |
| Materjal | Alumiinium |