| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | BELT HOLDER FOR STABEX MINI LED |
| Bränd | EATON |
| ETIM | EC002557 |
| Laius | 40 mm |
| Kõrgus | 40 mm |
| Lisatarviku liik | Kaitseümbris |
| Pikkus | 230 mm |
| Pakkimistase 1 | 4250217411946 |
| Värvus | Hall |
| Läbimõõt | 0 mm |
| Materjal | Plast |
| Läbipaistev | No |
| Accessory | Yes |
| Spare part | Yes |