| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | Bell transformer 230/8V 1A FLEX |
| Bränd | EATON |
| Päritoluriik* | RO |
| * Tegelik päritoluriik võib sõltuvalt tarn partiist erineda. Konkreetse päritoluriigi kinnitamiseks võtke palun ühendust oma kontohalduriga. | |
| Harmoneeritud süsteemi kood | 8538 9099 00 |
| ETIM | EC001547 |
| Trafo tüüp | Standard kellahelina muundur |
| Suurim väljundvõimsus | 8 W |
| Primaarpinge | 230 V |
| Sekundaarpinge 1 | 8 V |
| Sekundaarpinge 2 | 0 V |
| Sekundaarpinge 3 | 0 V |
| Sekundaarvoolu tugevus 1 | 1 A |
| Sekundaarvoolu tugevus 2 | 0 A |
| Sekundaarvoolu tugevus 3 | 0 A |
| Pakkimistase 1 | 8711426107328 |
| Laius | 84 mm |
| Kõrgus | 74 mm |
| Sisse-/väljalülitiga | Yes |
| Sobib DIN paigalduspaneelidele | Yes |
| Suurim väljundvool | 1 A |
| Pikkus | 146 mm |
| Laius mooduli arvudes | 2 |
| Pindpaigaldus | No |
| Lühisekaitsega | Yes |
| Termokaitse | Yes |
| Suurim võimsuskadu | 0 W |
| Süvistatud paigaldus | No |