| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | bell 3-9Vdc |
| Bränd | BTicino |
| Päritoluriik* | IT |
| * Tegelik päritoluriik võib sõltuvalt tarn partiist erineda. Konkreetse päritoluriigi kinnitamiseks võtke palun ühendust oma kontohalduriga. | |
| Harmoneeritud süsteemi kood | 8531 8040 00 |
| ETIM | EC000131 |
| Kere materjal | Plast |
| Kaitseaste (IP) | IP20 |
| Pakkimistase 1 | 8014496013392 |
| Pakkimistase 2 | 8012199731049 |
| Pakkimistase 3 | 8014496013392 |
| Paigaldusviis | Süvistatud paigaldus (krohvi) |
| Juhtmevaba | No |
| Kere värvus | Valge |
| Voolu liik | DC |
| Helitugevus | 80 dB |
| Nimipinge | 9 V |
| Sisseehitatud patarei | No |
| Electricity consumption | 0.4 A |