| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | Pushbutton with stainless steel button |
| Bränd | Schneider Electric |
| Kategooriad |
Uksekell
|
| Päritoluriik* | DE |
| * Tegelik päritoluriik võib sõltuvalt tarn partiist erineda. Konkreetse päritoluriigi kinnitamiseks võtke palun ühendust oma kontohalduriga. | |
| Harmoneeritud süsteemi kood | 3926 9097 00 |
| Värvus | Muul viisil |
| Kuju | Muul viisil |
| Materjal | Muul viisil |
| Valgustusega | No |
| Pakkimistase 1 | 4026529039105 |
| Laius | 16 mm |
| Kõrgus | 20 mm |
| Juhtmevaba | No |
| Sisseehitussügavus | 30 mm |
| Nimesildiga | Yes |
| Läbimõõt | 0 mm |
| Pikkus | 64 mm |