| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | BC-RB-CS-XSTH1P060-GRID-F |
| Bränd | EATON |
| ETIM | EC002288 |
| Laius | 250 mm |
| Kõrgus | 90 mm |
| Sügavus | 350 mm |
| Lukustatav | No |
| Pistikupesaga | No |
| Laiendamine on võimalik | No |
| Läbipaistva kattega | No |
| Liigpingekaitse | No |
| Kellaga trafoga | No |
| Võimsus-voolu rühmana kasutamiseks sobiv pliidi rühm | No |
| Sobib andmetele | No |
| Protection main switch | No |
| Protection incoming RCD | No |
| Protection high integrity | No |
| Protection split load | No |
| Protection dual RCD | No |
| With meter | No |
| Pakkimistase 1 | 3589350106602 |