| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | BB-UL-18/1P-1M/6 Eaton Distribution parts |
| Bränd | EATON |
| Päritoluriik* | DE |
| * Tegelik päritoluriik võib sõltuvalt tarn partiist erineda. Konkreetse päritoluriigi kinnitamiseks võtke palun ühendust oma kontohalduriga. | |
| Harmoneeritud süsteemi kood | 8536 9095 00 |
| ETIM | EC000215 |
| Isoleeritud | Yes |
| Nominaalne püsivool Iu | 80 A |
| Pooluste arv | 1 |
| Pakkimistase 1 | 4015081848263 |
| Pakkimistase 2 | 9008790960413 |
| Pakkimistase 3 | 9008790849817 |
| Värvus | Muul viisil |
| Faaside arv | 1 |
| Ristlõige | 18 mm² |
| Pikkus | 113 mm |
| Arvutuslik tunnus-lühisvool Iq | 10 kA |
| Laius mooduli arvudes | 6 |
| Tunnus-impulsspinge | 9.5 kV |
| Elektriühenduse liik | Sõrmkontakt |
| Nominaalne lühiajaline lühisvool LCW | 10 kA |
| Sobib abilülitiga seadmetele | No |
| Sobib N-lati seadmetele | No |
| Sobib seadmete arvule | 11 |
| Maksimaalne nimitööpinge Ue | 690 V |
| Sammu mõõt | 17.8 mm |