| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | XAP010606C Plinth, corner section, HxWxD=100x650x650mm, grey |
| Bränd | EATON |
| Kategooriad |
Mounting Сomponents
|
| Päritoluriik* | RO |
| * Tegelik päritoluriik võib sõltuvalt tarn partiist erineda. Konkreetse päritoluriigi kinnitamiseks võtke palun ühendust oma kontohalduriga. | |
| Harmoneeritud süsteemi kood | 8538 1000 00 |
| Mudel | Põhielement, komplektne |
| Materjal | Teras |
| Pakkimistase 1 | 4015082888688 |
| Värvus | Hall |
| Laius | 235 mm |
| Kõrgus | 110 mm |
| Sügavus | 610 mm |
| Maksimaalne koormus | 1500 kg |
| Sobib aeration/de-aeration | No |
| Kapi paigalduslaius | 650 mm |
| Kapi sisseehitamise sügavus | 650 mm |
| Sobib väliskasutuseks | No |
| Sobib kaabli läbivedamiseks | No |