| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | Power supply unit TWINBUS |
| Bränd | Schneider Electric |
| Päritoluriik* | DE |
| * Tegelik päritoluriik võib sõltuvalt tarn partiist erineda. Konkreetse päritoluriigi kinnitamiseks võtke palun ühendust oma kontohalduriga. | |
| ETIM | EC001089 |
| Paigaldusviis | DIN liist |
| Rakendus | Ukse keskus |
| Sisendpinge | 220 V |
| Väljundpinge | 30 V |
| Voolu liik | DC |
| Suurim väljundvool | 0.5 mA |
| Paigaldusviis | Kogumislattsüsteem |
| Kaitseaste (IP) | IP20 |
| Pakkimistase 1 | 3606485079806 |
| Laius | 125 mm |
| Kõrgus | 90 mm |
| Sügavus | 60 mm |
| Sagedus | 50 Hz |
| Sisseehitatud ukseavamisahel | Yes |
| Juhtimisfunktsioon | Yes |
| Teenindusnäit | Yes |
| Ühendatavate osaliste arv | 90 |
| Laius mooduli arvudes | 5 |
| Hinnangufunktsioon | Yes |
| Kontaktiga | No |
| Lühisekindel | Yes |
| Programmlukk | Yes |