| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | BAASL Ma ETANCHE |
| Bränd | EATON |
| ETIM | EC000195 |
| Paigaldusviis | Pindpaigaldus |
| Voolu liik | AC |
| Lamp | LED |
| Lambikupli värvus | Valge |
| Optilise signaali liik | Valgusvälk |
| Helisignaali liik | Katkendlik toon/pidev toon |
| Kaitseaste (IP) | IP66 |
| Akustilise signaali seadme liik | Siren |
| Pakkimistase 1 | 3660191615017 |
| Võimsus | 4 W |
| Kere värvus | Hall |
| Helitugevus | 96 dB |
| Voolutarve | 0.031 A |
| Kontaktiga | No |
| Sobib seinale paigaldamiseks | Yes |
| Vastavalt standardile EN 54-23 | No |
| Sobib lakke paigaldamiseks | No |