| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | Ba15d Top Mirror G35x60 24V 35W CC-6 1Khrs Clear Silver Spotlight |
| Bränd | SPL Lighting |
| Kategooriad |
Hõõglambid
Pirnid |
| Päritoluriik* | CN |
| * Tegelik päritoluriik võib sõltuvalt tarn partiist erineda. Konkreetse päritoluriigi kinnitamiseks võtke palun ühendust oma kontohalduriga. | |
| ETIM | EC000054 |
| Lambipesa | Muul viisil |
| Kogupikkus | 60 mm |
| Läbimõõt | 35 mm |
| Lambi pinge | 24 V |
| Lambi võimsus | 35 W |
| Pakkimistase 1 | 8718739063198 |