| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | Ba15d Reflector R39x64 120V 15W CC-3A RC 1Khrs Frosted |
| Bränd | SPL Lighting |
| Kategooriad |
Hõõglambid
Pirnid |
| Päritoluriik* | CN |
| * Tegelik päritoluriik võib sõltuvalt tarn partiist erineda. Konkreetse päritoluriigi kinnitamiseks võtke palun ühendust oma kontohalduriga. | |
| ETIM | EC000102 |
| Lambipesa | Muul viisil |
| Kogupikkus | 39 mm |
| Läbimõõt | 64 mm |
| Lambi pinge | 120 V |
| Lambi võimsus | 16 W |
| Pakkimistase 1 | 8718739034877 |