| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | B21 112-10N, Energy meter'Steel', Modbus RS485, Single-phase, 65 A |
| Bränd | ABB |
| Päritoluriik* | IT |
| * Tegelik päritoluriik võib sõltuvalt tarn partiist erineda. Konkreetse päritoluriigi kinnitamiseks võtke palun ühendust oma kontohalduriga. | |
| Harmoneeritud süsteemi kood | 9028 3011 00 |
| ETIM | EC001506 |
| Laius | 0 mm |
| Kõrgus | 0 mm |
| Sügavus | 0 mm |
| Suurim vool (Imax) | 0 A |
| Laius mooduli arvudes | 0 |
| Tunnuspinge (Un) N-L | 220-240 V |
| Tunnusvool (In) | 0 A |
| Pakkimistase 1 | 8012542189428 |
| Arvesti (loenduri) kohtade arv | 0 |
| Energia liik | Aktiivvõimsus |
| Tunnuspinge (Un) L-L | 220-240 V |