| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | AZIO 870-0 Access input-/output-accessoire |
| Bränd | Siedle |
| Kategooriad |
Uksetelefonid ja -fonid
|
| Päritoluriik* | DE |
| * Tegelik päritoluriik võib sõltuvalt tarn partiist erineda. Konkreetse päritoluriigi kinnitamiseks võtke palun ühendust oma kontohalduriga. | |
| Harmoneeritud süsteemi kood | 8517 7900 00 |
| ETIM | EC001349 |
| Funktsioon | Lüliti (ühendus) |
| Liidese tüüp | LAN |
| Pakkimistase 1 | 4015739418466 |
| Laius | 20 mm |
| Kõrgus | 64 mm |
| Sügavus | 10 mm |
| Paigaldusviis | Süsteemist sõltumatu |
| Materjal | Muul viisil |