| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | AZA 870-0 W Access accessory surface-mounted |
| Bränd | Siedle |
| Kategooriad |
Uksetelefonid ja -fonid
|
| Päritoluriik* | DE |
| * Tegelik päritoluriik võib sõltuvalt tarn partiist erineda. Konkreetse päritoluriigi kinnitamiseks võtke palun ühendust oma kontohalduriga. | |
| Harmoneeritud süsteemi kood | 8517 7900 00 |
| ETIM | EC000354 |
| Ühendusplokiga | No |
| Pakkimistase 1 | 4015739444786 |
| Värvus | Valge |
| Laius | 68 mm |
| Kõrgus | 60 mm |
| Sügavus | 95 mm |
| Materjal | Plast |