| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | AX Wall mounting bracket for AX plastic, RAL 9011 |
| Bränd | Rittal |
| Kategooriad |
Assembly Accessories and Parts
|
| Päritoluriik* | DE |
| * Tegelik päritoluriik võib sõltuvalt tarn partiist erineda. Konkreetse päritoluriigi kinnitamiseks võtke palun ühendust oma kontohalduriga. | |
| Harmoneeritud süsteemi kood | 3926 9097 00 |
| Materjal | Plast |
| Pakkimistase 1 | 4028177952843 |
| Pakkimistase 2 | 4028177952843 |
| Laius | 32 mm |
| Kõrgus | 66 mm |
| Sügavus | 38 mm |